ПОСЛУГА ЗАМІНИ МАСЛА

Заміна мастила

Заміна масла в двигуні. Корисні поради.

Заміна масла в двигуні – необхідна процедура для догляду за вашим автомобілем. Ми розглянемо, чому це важливо, як часто це потрібно робити, і як правильно обирати масло та фільтри для вашого автомобіля.

Заміна моторної оливи та фільтрів від 250 до 350грн
067 676 37 41

Якщо у вас виникли запитання, зателефонуйте нам або запишіться на безкоштовну консультацію.

Важливість заміни масла

Заміна масла в двигуні є важливою операцією для забезпечення належної роботи автомобіля. Частота цієї процедури залежить від кількох факторів, таких як тип двигуна та умови експлуатації. Досвідчені фахівці СТО рекомендують проводити заміну масла щорічно для автомобілів з середньою інтенсивністю експлуатації або при пробігу близько 15 тис. км на рік.

Проте це загальна рекомендація, і для кожного автомобіля важливо враховувати його унікальні умови. Міська експлуатація, затори та різкі переходи можуть впливати на стан масла і вимагати більш частої заміни.

Щодо вибору масла, рекомендації від виробників автомобілів є ключовим критерієм. Вони тестують та рекомендують масла, які найкраще підходять для конкретного двигуна. Навіть якщо це може бути трошки дорожче, збереження “здоров’я” автомобіля є важливішим аспектом.

Наслідуючи поради експертів, важливо звертати увагу на своєчасну заміну масляних фільтрів. Це необхідно для збереження масла від бруду та пилу, які можуть впливати на ефективність роботи двигуна. Хоча вакуумна заміна масла може бути швидшою, слід чергувати її з традиційною, оскільки це гарантує повне видалення старого масла.

Необґрунтовано, з точки зору виробників мастила використовувати присадки та добавки до моторного масла, оскільки це може завдати шкоди роботі двигуна. Виробники мастила включають в його склад повний пакет присадок, достатній для змащення незношеного двигуна в усіх режимах експлуатації. Але, якщо двигун Вашого авто зношений або має великий пробіг, виробники присадок рекомендують якісні присадки, що продовжать життя та відкриють “нове дихання” двигуну Вашого автомобіля. Дізнатись в якому стані двигун автомобіля Ви зможете у нас на діагностиці. Важливо також обирати якісні масляні фільтри та регулярно перевіряти рівень масла в двигуні. Дотримуючись цих порад, водії можуть забезпечити належний догляд за своїм автомобілем та зберегти безпеку на дорозі.

Не відкладайте заміну масляних фільтрів на потім. Жоден фільтр не може повністю утримати весь бруд та пил, що потрапляють в двигун із повітрям. Також важливо, що частина забруднень потрапляє на фільтр разом із паливом. Регулярна заміна фільтрів є критичною для збереження ефективності роботи двигуна.

Бережіть свій двигун від залишкового відпрацьованого масла, яке може залишитися після вакуумної заміни. Важливо чергувати цей метод із традиційним зливом, щоб уникнути накопичення залишкового масла.

Відмовтеся від використання присадок та добавок у моторне масло, оскільки вони можуть завдати шкоди двигуну. Найкраще довіряти якісним маслам без додаткових речовин.

Інвестуйте в якісні масляні фільтри, враховуючи їх розміри. Економія на фільтрах може призвести до швидшого зношування двигуна і частіших замін масла.

Постійно слідкуйте за рівнем масла в двигуні. Низький рівень масла може призвести до швидкого зношування деталей, тоді як його перевищення також може завдати шкоди автомобільному механізму.

Виконання цих простих порад допоможе налагодити роботу вашого автомобіля та зробити ваші поїздки безпечнішими. Не забувайте приділяти увагу своєму транспортному засобу, якому ви щодня довіряєте своє життя і життя своїх пасажирів.

команда механіків

Наша команда механіків має загальний досвід роботи понад 10 років.

вражаючий результатат

Кожного разу, коли ви довіряєте нам свій автомобіль, ви знаєте, що отримаєте лише чудовий результат.

Конкурентоспроможні ціни

Ми не візьмемо з вас надмірну плату за те, щоб повернути Ваше авто до роботи - наші тарифи конкурентоспроможні.

НАШІ
ПОСЛУГИ

Ми використовуємо найсучасніше скануюче обладнання для діагностики та ремонту двигунів. Після того, як ми діагностуємо проблему, ми вирішимо, який тип ремонту необхідно виконати. Після цього наші фахівці обговорять цю інформацію з вами і повідомлять вам загальну вартість ремонту, який необхідно виконати.

На кожному етапі ремонту наші механіки будуть інформувати вас про хід виконання робіт. Тому, якщо вам потрібна діагностика та ремонт двигуна вашого автомобіля, зателефонуйте до нашого автоцентру.

ЗНАЙДЕМО ПРОБЛЕМУ

Коли ви бачите маленьку лампочку двигуна на панелі вашого автомобіля, пам’ятайте, що не варто панікувати! У більшості випадків він попереджає вас про некритичну і нетермінову проблему. Тим не менш, ми рекомендуємо не ігнорувати її, оскільки вона може призвести до чогось більш серйозного в майбутньому.

Якщо у вас загорілася лампочка Check Engine, просто зателефонуйте до нашого автосервісу, і ми подбаємо про усунення проблеми.