Автоцентр мобіл працює з 2012 року

Про нас

Про компанію

      Історія компанії починається з 1994 року, коли Сергій Овсієнко засновав приватну виробничо-комерційну фірму «Укркомп». Фірма розвивалась, імпортувала запчастини з Польщі, потім з Німеччини, Італії. Розширювала асортимент та географію продажу. З 1999 року фірма стала офіційним дистриб’ютором американської нафтової компанії Mobil на Західній Україні.

      З 2004 по 2012  рік ПВКФ «Укркомп» була в складі «Inter Cars Ukraine». Після виходу зі складу «Inter Cars Ukraine» у 2012 році, була заснована ТОВ «Тонус Авто», яка успішно працює по сьогоднішній день.

Головні сфери діяльності це: професійний підбір запасних частин, широкий асортимент мастил, рідин та автохімії, технічне обслуговування автомобілів.

ЯКІСТЬ

ЧОМУ ВИБРАЛИ НАС

Ми в Mobil знаємо, що ваш автомобіль – це більше, ніж транспорт, який доставляє вас з пункту А в пункт Б, це ваша свобода.

Ваш автомобіль дозволяє вам виконувати найважливіші щоденні справи, такі як поїздки на роботу і з роботи, купівля продуктів і забирання дітей зі школи. Ви залежите від нього, тому важливо, щоб ваш автомобіль отримував якісний ремонт та обслуговування. Коли ви приїжджаєте до автоцентру Mobil, ми гарантуємо, що ваш автомобіль поїде без проблем, щоб ви могли насолоджуватися своєю свободою та спокоєм.

1,000+

Задоволених клієнтів

10+

Років досвіду

ЕКСПЕРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, КОЛИ ВАМ ЦЕ ПОТРІБНО. МИ ВІДРЕМОНТУЄМО ВАШЕ АВТО І ПОВЕРНЕМО ВАС НА ДОРОГУ. ЦЕ НАША ГАРАНТІЯ ДЛЯ ВАС.