Ford Motor: Лідерство в Автомобільній Промисловості та Якісні Масла

Американська компанія Ford є одним з світових лідерів в виробництві автомобілів та пов’язаних товарів. Заснована в 1903 році Генрі Фордом, вона продовжує свій розвиток, впроваджуючи нові технології у розробці транспортних засобів та аксесуарів. Моторні масла Ford виготовляються на власних заводах компанії в штаті Мічіган, США.

Допуски та Стандарти:

Ford Motor розробив власні допуски на моторні масла для автомобілів Ford, Lincoln і Mercury. Ці допуски схожі на ті, що встановлені у General Motors, що дозволяє використовувати аналогові продукти. Крім власних допусків, Ford також рекомендує використовувати сертифіковані моторні олії, що відповідають європейським стандартам ACEA A3/B3, А3/В4 для забезпечення високої продуктивності та подовжених інтервалів заміни.

Вибір Моторного Масла:

При виборі моторного масла Ford важливо враховувати кліматичні умови регіону та конструктивні особливості двигуна. Рекомендується використовувати всесезонні моторні олії з відповідною в’язкістю SAE 5W-30 у зимовий період та SAE 5W-40 у літній період для забезпечення стабільності в широкому температурному діапазоні.

Вимоги до Різних Типів Двигунів:

Для автомобілів, випущених до 2006 року, рекомендується використовувати моторні олії Ford на мінеральній або напівсинтетичній основі. Для сучасних авто (останні 5-7 років) із складними системами, такими як системи прямого упорскування палива та турбонаддува, рекомендується використовувати 100% синтетичні масла для забезпечення оптимальних властивостей та технічно-економічних показників двигуна.

Заключення:

Моторні масла Ford є високоякісними продуктами, які враховують вимоги сучасних двигунів та забезпечують їхню надійну роботу. Вибір масла повинен базуватися на рекомендаціях, вказаних у сервісній книзі автомобіля, з урахуванням кліматичних та експлуатаційних умов.

EVO Lubricants: Лідерство в Розробці та Виробництві Мастил

Компанія EVO Lubricants GmbH об’єднала провідних фахівців нафтохімічної та автомобільної промисловості з метою розробки та виробництва мастильних матеріалів, що відповідають найсучаснішим вимогам автовиробників. Спільними зусиллями

Read more
Motul: Якість та Інновації у Французьких Мастилах

Більше 160 Років Якості Motul, працюючи більше 160 років, залишається лідером у створенні високоякісних французьких масел. Найкращі інженери-розробники постійно прагнуть покращувати якість продукції, враховуючи інновації,

Read more
Оригінальна Олива Mercedes: Надійність, Економія та Екологічність

Надійність: Економія: Екологічність: Мінімізація впливу на навколишнє середовище. Особливості Оригінальної Оливи Mercedes: Трансмісійна Олива Mercedes: Надійний Захист Коробки Передач: Олива AMG для Екстремальних Навантажень: Застосовуючи

Read more