Sidem: лідер у виробництві комплектуючих для автомобілів з Бельгії

Sidem є однією з найбільших бельгійських компаній, що спеціалізується на виробництві автокомплектуючих. Завоювавши ринки 80 країн світу, Sidem випускає близько 5 тисяч найменувань автозапчастин, включаючи сайлентблоки, кульові опори, важелі підвіски, кермові тяги та втулки.

Висока якість та інноваційність

Серед клієнтів Sidem – всесвітньо відомі автовиробники, такі як Scania, RVI, Mercedes-Benz, Iveco, Volvo та DAF, яким компанія постачає приблизно 10% своєї продукції. Заводи компанії, розташовані в Угорщині та Румунії, забезпечують виробництво високоякісних запчастин, тоді як логістичний центр знаходиться у Бельгії.

Доступність без компромісів у якості

Автолюбителі по всьому світу цінують деталі ходової від Sidem, які хоча й відносяться до бюджетного сегменту, але за якістю можуть конкурувати з продукцією таких брендів, як Delhi та Moog. Sidem пропонує якісну альтернативу дорожчим запчастинам, водночас виступаючи надійним варіантом у порівнянні з продукцією нижчої якості з Азії.

Інновації та покращення продукції

Sidem постійно прагне до інновацій, зосереджуючись на управлінні портфелем продуктів, власних дослідженнях та розробках. Компанія активно працює над поліпшенням якості оригінальних деталей, впроваджуючи перепроектування продуктів для спрощення встановлення, збільшення терміну служби та підвищення безпеки водія.

Висновок

Sidem заслуговує на увагу як виробник, який поєднує в собі інноваційний підхід до виробництва, високу якість продукції та доступні ціни. Компанія є взірцем бельгійської якості та надійності в секторі автозапчастин, забезпечуючи високу задоволеність клієнтів по всьому світу.

Monroe: Лідер у світі автоіндустрії

Monroe є одним з найвідоміших та найшанованіших брендів у світовій автоіндустрії, який поставляє інноваційні системи регулювання плавності ходу для конвеєрної комплектації та вторинного ринку, зокрема

Read more
KYB: Лідерство у Виробництві Амортизаторів

KYB є найбільшим виробником гідравлічного обладнання в Японії та одним із головних у світі постачальників амортизаторів оригінального обладнання для автовиробників. Заводи KYB по всьому світу

Read more