Monroe: Лідер у світі автоіндустрії

Monroe є одним з найвідоміших та найшанованіших брендів у світовій автоіндустрії, який поставляє інноваційні системи регулювання плавності ходу для конвеєрної комплектації та вторинного ринку, зокрема амортизатори, стійки, деталі рульового керування та підвіски. Ця компанія має за собою понад 100 років передових рішень для різних видів транспортних засобів, що робить її провідним брендом серед автовиробників, фахівців із ремонту та клієнтів у всьому світі.

Інноваційні Рішення для Вашого Автомобіля

Монро пропонує інноваційні рішення на вторинний ринок запчастин, забезпечуючи доступ до передових технологій регулювання плавності ходу. Нові покоління цих технологій стають доступними для вторинного ринку, забезпечуючи високу якість та надійність. Компанія пропонує широкий вибір рішень преміум-класу, середнього рівня та бюджетних варіантів, щоб відповідати потребам різних клієнтів.

Якість та Надійність

Кожен член команди Monroe знає, що найголовніше для власників автосервісу та механіків – це забезпечення якості та надійності. Завдяки досвіду у створенні продукції, яка не поступається оригінальному обладнанню, а також 100% випробуванню на транспортному засобі, Monroe гарантує, що їхні запчастини відповідають найвищим стандартам якості.

Висновок

Monroe – це більше, ніж просто бренд. Це компанія, яка допомагає впроваджувати нові стандарти в автомобільній індустрії та забезпечує надійність та комфорт для автовласників у всьому світі.

Sidem: лідер у виробництві комплектуючих для автомобілів з Бельгії

Sidem є однією з найбільших бельгійських компаній, що спеціалізується на виробництві автокомплектуючих. Завоювавши ринки 80 країн світу, Sidem випускає близько 5 тисяч найменувань автозапчастин, включаючи

Read more
KYB: Лідерство у Виробництві Амортизаторів

KYB є найбільшим виробником гідравлічного обладнання в Японії та одним із головних у світі постачальників амортизаторів оригінального обладнання для автовиробників. Заводи KYB по всьому світу

Read more