Історія та Лідерство: Lemförder – Якість та Надійність

Lemförder, німецька компанія, заснована у 1947 році, має багатий історичний доробок. З 1948 року вона постачає високоякісні деталі підвіски для німецької автомобільної промисловості. У 1984 році Lemförder увійшла до складу ZF, одного з найбільших німецьких виробників автомобільних компонентів, а у 2001 році стала стовідсотковим дочірнім підприємством ZF Trading.

Lemförder в Україні

Бренд Lemförder в Україні вже більше 10 років займає лідируючі позиції серед виробників підвіски. Висока якість та широкий асортимент продукції, навіть за високих цін, роблять його одним з головних виборів покупців. Високий рівень надійності та якості в області техніки рульового управління та підвіски – основна особливість марки Lemförder.

Асортимент продукції

Lemförder пропонує понад 13 000 найменувань високоякісних виробів для легкових та вантажних автомобілів. Це кульові опори, наконечники, кермові тяги, стабілізатори, важелі та інші деталі підвіски, а також деталі гальмівної системи і приводні ремені.

Надійність та Безпека

Співпраця з провідними виробниками автомобілів дозволяє Lemförder гарантувати швидку реалізацію зростаючих вимог до надійності, безпеки та комфорту. Максимальний рівень надійності та безпеки робить бренд Lemförder відмінним вибором на ринку запасних частин.

Сервіс та Підтримка

Крім продукції, Lemförder пропонує інформаційні та навчальні програми, що допомагають технічно та комерційно розвивати бізнес своїм партнерам.

Lemförder – це більше, ніж просто бренд, це гарантія якості та надійності в автомобільній індустрії.

Sidem: лідер у виробництві комплектуючих для автомобілів з Бельгії

Sidem є однією з найбільших бельгійських компаній, що спеціалізується на виробництві автокомплектуючих. Завоювавши ринки 80 країн світу, Sidem випускає близько 5 тисяч найменувань автозапчастин, включаючи

Read more
Monroe: Лідер у світі автоіндустрії

Monroe є одним з найвідоміших та найшанованіших брендів у світовій автоіндустрії, який поставляє інноваційні системи регулювання плавності ходу для конвеєрної комплектації та вторинного ринку, зокрема

Read more
KYB: Лідерство у Виробництві Амортизаторів

KYB є найбільшим виробником гідравлічного обладнання в Японії та одним із головних у світі постачальників амортизаторів оригінального обладнання для автовиробників. Заводи KYB по всьому світу

Read more