Delphi: Ваш надійний постачальник автозапчастин

Американська корпорація зі світовим впливом

Delphi – це американська корпорація, яка виробляє автозапчастини в 33 країнах світу. Кожен рік з її заводів постачається приблизно 14 тисяч різних найменувань запчастин.

Фокус на афтермаркеті

Підрозділ Delphi Product & Service Solutions спеціалізується на афтермаркеті Європи та взаємодіє з 6800 дистриб’юторами.

Широкий асортимент продуктів

У великому асортименті продуктів Delphi можна знайти все необхідне для вашого автомобіля, включаючи фільтри, блоки керування ДВЗ, амортизатори, гальма, датчики, паливні насоси, елементи автомобільного кондиціонера, деталі механізму керма, комплектуючі підвіски, котушки та блоки запалювання.

Демократичні ціни та висока якість

Автолюбителі відзначають вкрай демократичні ціни на запчастини Delphi при середньо-високому рівні якості виконання. Гальма, амортизатори, кульові опори та важелі цієї фірми відомі своєю надійністю та якістю.

Технологічний лідер у виробництві деталей дизельних двигунів

Delphi залишається “технологічною стелею” у виробництві деталей дизельних двигунів, забезпечуючи найвищу якість своєї продукції.

Рекомендації для вибору

Радимо обирати запчастини Delphi від європейських та американських заводів для гарантованої надійності та якості.

Звертайтеся до Delphi для впевненості у якості вашого автомобіля!

Sidem: лідер у виробництві комплектуючих для автомобілів з Бельгії

Sidem є однією з найбільших бельгійських компаній, що спеціалізується на виробництві автокомплектуючих. Завоювавши ринки 80 країн світу, Sidem випускає близько 5 тисяч найменувань автозапчастин, включаючи

Read more
Monroe: Лідер у світі автоіндустрії

Monroe є одним з найвідоміших та найшанованіших брендів у світовій автоіндустрії, який поставляє інноваційні системи регулювання плавності ходу для конвеєрної комплектації та вторинного ринку, зокрема

Read more