Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових технологій, що відповідають останнім досягненням науки та техніки.

Valeo Service: Експерт на вторинному ринку

Valeo Service, ключовий підрозділ групи Valeo, спеціалізується на вторинному ринку автозапчастин по всьому світу. Щорічно компанія представляє 7000 нових артикулів, демонструючи свій високий темп розвитку.

Основні товарні групи

Продукція Valeo охоплює широкий спектр товарних груп, включаючи:

  • Системи трансмісії
  • Кондиціонування повітря
  • Системи склоочищення
  • Системи освітлення
  • Система охолодження та подачі повітря
  • Електричні системи

 

Глобальне лідерство та інновації

Valeo є світовим лідером у кожному зі своїх напрямків діяльності. Технології компанії використовуються в усіх областях мобільності, а також за її межами. Значна частина нових автомобілів у світі оснащена технологією допомоги при керуванні та електричними системами Valeo, що сприяє зниженню викидів CO2.

Зобов’язання до інновацій та вуглецевої нейтральності

Valeo активно працює над впровадженням інновацій для створення безпечнішого світу з низьким рівнем викидів вуглецю. Згідно з рейтингом, опублікованим у червні 2022 року французьким інститутом інтелектуальної власності (INPI), Valeo є провідним французьким патентним заявником. Компанія прагне допомогти досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року.

LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій,

Read more
Zimmermann: Німецький Лідер у Виробництві Гальмівних Систем

Zimmermann, відома німецька компанія, спеціалізується на деталях автомобільного гальма. В асортименті компанії майже 3000 найменувань комплектуючих для гальмівних систем автомобілів практично всіх марок. Частина продукції

Read more