Textar: Провідний Виробник Гальмівних Колодок

Textar є провідним постачальником гальмівних колодок для всіх провідних автовиробників. Німецькі колодки Textar є стандартом для більшості нових автомобілів, вироблених в Європі, особливо для автомобілів середнього і вищого класів, включаючи найбільш потужні і дорогі моделі. Компанія TMD Friction, до якої належить Textar, вирізняється здатністю реалізувати у своїх продуктах відмінне гальмування, довговічність і комфорт – вимоги, що зазвичай важко поєднати.

Інноваційний Підхід до Виробництва

Гальмівні колодки Textar виробляються за більш ніж 160 рецептами, деякі з яких містять до 20 різних компонентів. Рецептури розробляються спеціально під конкретні моделі автомобілів, враховуючи особливості їх гальмівних систем і потужності двигунів.

Високі Стандарти Якості

Textar встановлює стандарти якості вище, ніж вимагається за європейськими нормами. Всі гальмівні колодки перевищують вимоги стандарту ECE R90, що є фундаментальною відмінністю від інших виробників. Продукція Textar тестується на 300 000 км доріг і проходить 1000 годин випробувань на спеціальному обладнанні в умовах, максимально наближених до реальних.

Гарантія Безкомпромісної Якості

Обираючи Textar, ви отримуєте гарантію 100% якості гальмування і керованості автомобіля, ніби він тільки що зійшов з конвеєра виробника.

Асортимент Продукції TEXTAR

  • Дискові гальмівні колодки
  • Барабанні гальмівні колодки
  • Датчики зносу
  • Гальмівні диски
  • Гальмівні барабани
  • Гальмівні рідини та очищувачі гальм

Висока якість та надійність продукції Textar роблять її невід’ємною частиною безпечного та комфортного водіння для автовласників по всьому світу.

LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій,

Read more
Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових

Read more