Remsa: Світовий Лідер у Виробництві Гальмівних Деталей

Маючи більш ніж 45-річний досвід, компанія Remsa сьогодні є світовим виробником гальмівних деталей для автомобільної промисловості.

Remsa – це постійне вдосконалення та технологічний розвиток, який вивів компанію в число найбільших виробників гальмівних колодок, що є лідером у сегменті після продажного обслуговування на європейському ринку.

Усі зусилля спрямовані на впровадження системи якості, яка базується на двох стратегіях: профілактика та постійне вдосконалення, які підтримуються чотирма основними принципами:

  1. Професійна команда: мета компанії – підтримувати та покращувати якість усіх наших продуктів та процесів.
  2. Постійне вдосконалення продукції: інновації для розробки нових фрикційних матеріалів з однорідним, перевіреним і контрольованим виробництвом.
  3. Удосконалення виробничого процесу: завдяки сучасним технологіям, безпечний процес для працівників, екологічно чистий, зменшення викидів забруднюючих речовин та споживання сировини та енергії.
  4. Підвищення рівня задоволеності клієнтів: реактивне ставлення до їхніх потреб та проактивне, пропонуючи нові рішення та асимілюючи їх у системі управління.

 

Теперішня позиція компанії Remsa була закріплена протягом тривалого часу завдяки основним ключам до успіху:

  1. Передові технології в області фрикційних матеріалів.
  2. Понад 20 млн. одиниць продукції на рік, виробляються на 10 заводах по всьому світу.
  3. Гальмівні колодки Remsa є унікальними з екологічної точки зору, оскільки не містять важких металів, таких як свинець, мідь та сурма.
LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій,

Read more
Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових

Read more