Meyle: Німецький виробник автозапчастин

Німецька марка Meyle є виробником недорогих автозапчастин. Цей бренд належить великій компанії-постачальнику, сфера діяльності якої охоплює понад 90 країн світу. Основна частина всієї продукції призначена для автомобілів Opel, Volkswagen, Skoda, Volvo, Saab. Основні виробничі лінії зосереджені на території Китаю, але всі заводи оснащені виключно німецьким обладнанням, контроль якості здійснюють німецькі інженери.

Лінійки продукції

Вся продукція компанії Meyle поділяється на 3 лінійки:

  1. HD: Ця лінійка позиціонує себе як продукція ОЕМ-якості. На запчастини цієї лінійки діє гарантійне обслуговування терміном на 4 роки.
  2. Original: До цієї лінійки входить основна частина продукції з рівнем якості «середній» або «нижчий за середній».
  3. PD: До цієї лінійки відносяться комплектуючі системи гальма, які проявляють себе з непоганого боку в експлуатаційний період, проте мають низьку зносостійкість і швидко виходять з ладу.

Асортимент продукції

У каталогах Meyle автолюбитель може знайти: ШРУСи, деталі зчеплення, важелі, помпи, демпфери, хрестовини, амортизатори, фільтри, втулки, сайлентблоки, підшипники, стійки, ремкомплекти, деталі системи запалювання, механізми підйомників стекол авто, рульові охолодження ДВЗ.

Філософія компанії

Кредо засновника компанії Вульфа Гертнера «Запорука нашого успіху – стати другом для наших клієнтів» по сьогодні відбиває принципи роботи як у рамках компанії Meyle, так і з партнерами з метою підтримки гонщикам по всьому світу – мотоспортсменам, любителям раритетних автомобілів, вмілим механікам, а також усім водіям, які цінують надійність свого автомобіля. Головний офіс у м. Гамбург контролює дотримання високого стандарту якості у всіх сферах діяльності – від проектування та виробництва на власних підприємствах до логістики та післяпродажного обслуговування. Компанія присутня на ранках 120 країн, завдяки чому забезпечується доступність високоякісної продукції Meyle для автомобілістів та спеціалістів автосервісів у різних куточках світу.

На сьогоднішній день Meyle займає важливе місце на ринку автозапчастин, завдяки своїй надійності, доступності та відмінній якості продукції. Компанія постійно вдосконалює свої технології та розширює асортимент, щоб задовольнити потреби автовласників та фахівців у галузі обслуговування авто. Завдяки високому стандарту якості та професійному підходу, Meyle завоювала довіру споживачів і залишається одним із лідерів у сфері виробництва автозапчастин.

Компанія продовжує розвиватися, впроваджуючи нові технології та вдосконалюючи свої виробничі процеси. Meyle прагне забезпечити найвищу якість своєї продукції та задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій,

Read more
Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових

Read more