LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій, що забезпечує надійність і безпеку при гальмуванні.

У товарному ряду LPR можна знайти всі деталі гальма, а також автомобільні шруси, деякі елементи зчеплення (циліндри, підшипники). Варто зазначити, що найкраща продукція LPR виробляється на італійських заводах і саме її знайти в країнах Східної Європи дуже складно. При купівлі запчастин (зокрема гальмівних колодок) шукайте на упаковці вказівку з країною-виробником, кодами та додатковою інформацією про вміст. Важливий момент: фірмові колодки відмінно гальмують, але досить швидко непридатні гальмівні диски практично будь-якого виробника. Краще купувати комплект від LPR.

Італійська компанія LPR

Італійська компанія LPR була заснована у 1952 році. В даний час компанія є одним з лідерів з виробництва циліндрів зчеплення та гальмівних циліндрів. Успіх було досягнуто за рахунок гнучкості виробництва, контролю якості на всіх етапах (від розробки до постачання готового продукту) та швидкого реагування на зміну попиту на світовому ринку.

Виробництво і якість продукції

Виробництво оснащене високоточним та сучасним обладнанням. Для постійного контролю якості продукції та розробок у галузі матеріалів та нових позицій компанія використовує власний конструкторський та випробувальний центр. Значні інвестиції у розробку технологій та обладнання дозволяють компанії утримувати лідируючі позиції на ринку.

Асортимент продукції

Широкий асортимент продукції, що випускається компанією LPR, поставляється на конвеєри таких автомобілів як Audi, BMW, Citroen, Daewoo, Daimler Chrysler, Fiat, Ferrari, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Opel, GM, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo. VW та на вторинний ринок багатьох країн.

Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових

Read more
Zimmermann: Німецький Лідер у Виробництві Гальмівних Систем

Zimmermann, відома німецька компанія, спеціалізується на деталях автомобільного гальма. В асортименті компанії майже 3000 найменувань комплектуючих для гальмівних систем автомобілів практично всіх марок. Частина продукції

Read more