Ferodo: лідер у виробництві деталей гальмівної системи

Ferodo – це бренд високоякісних деталей гальмівної системи преміум-класу, що є світовим лідером у виробництві деталей як для конвеєрного збирання автомобілів, так і для вторинного ринку автокомплектуючих. Компанія вже більше 100 років впроваджує передові технічні інновації. Сьогодні марка Ferodo є синонімом досконалості та безперервного вкладу в розвиток гальмівних систем майбутнього.

Пріоритетний вибір для автомобільних виробників

Марка Ferodo є пріоритетним вибором для виробників автомобілів та іменем, якому повністю довіряють у сфері гальмівних систем. Забезпечуючи якісні деталі гальмівних систем преміум-класу, вона отримала визнання провідних світових автомобільних брендів та займає переважну позицію на ринку.

Інновації та безпека

Передові дослідження, інноваційні розробки, сміливі інженерні рішення та випробування продуктів на дорогах гарантують безпеку і надійність. Якість є ключовим моментом у роботі компанії. Ferodo обіцяє лише одне: повний контроль над автомобілем завдяки продуктам та послугам, розробленим для всіх транспортних засобів, які допомагають діяти ефективно, вигідно і, що найважливіше, безпечно за будь-яких умов.

Гоночний підрозділ та серії продукції

Компанія Ferodo має спеціальний гоночний підрозділ, який розробляє високоефективні гальмівні колодки для гоночних автомобілів, картів та мотоциклів.

Продукція Ferodo поділена на кілька серій:

  1. Premier: Деталі гальма, які використовуються на конвеєрах автоконцернів.
  2. DS Performance: Деталі, які ідеально підходять любителям агресивної їзди, концептуально близькі до гальм гоночних автомобілів.
  3. Серії Target та SL: Бюджетні гальма з великим експлуатаційним ресурсом.
  4. Ferodo Racing: Запчастини, що чудово адаптовані до умов міської їзди.

Підсумок

Завдяки поєднанню високої якості продукції, передових технологій та бездоганної безпеки, Ferodo заслужено займає впевнену позицію у світовому ринку гальмівних систем. Її деталі впевнено вибирають як автомобільні виробники, так і власники автомобілів, які цінують надійність та ефективність свого транспортного засобу.

Завдяки великому досвіду та постійному стремленню до удосконалення, Ferodo продовжує впроваджувати нові інновації, що забезпечують її провідну позицію у галузі. Незалежно від умов їзди та типу автомобіля, клієнти можуть бути впевнені, що вони повністю контролюють своє авто завдяки продукції Ferodo.

LPR: італійська компанія з виробництва матеріалів для гальмівних систем

LPR – бренд, який спеціалізується на виробництві та постачанні гальмівних систем і компонентів для автомобілів. Продукція LPR виготовляється з використанням високоякісних матеріалів і передових технологій,

Read more
Valeo: Лідер у Галузі Автокомпонентів

Valeo, відомий постачальник автокомпонентів та стратегічний партнер заводів-виробників у всьому світі, був заснований у 1923 році у Сент Квін, Франція. Компанія є визнаним розробником передових

Read more